Inzerce Ostatní

V celé ČR a kategorii Práce - nabídky, poptávky/Ostatní je 93 inzerátů.

Péčování o částečně mobilního pána v Prienu!

Společnost SunSet nabízí volné pracovní místo v podobě obchodního partnerství pro pečovatelku. Starší 86letý pán trpí srdeční arytmií a částečnou inkontinencí. Tento pán má omezení sluchu. Senior je částečně mobilní a při chůzi používá kolečkové křeslo a hůl. Žádné noční vstávání k němu není nutné. Ten pán nemá žádné duševní poruchy. Pečovatelka dostane vlastní, plně vybavený pokoj s vlastní sprchou. Odměna za tříměsíční pobyt činí 4590 EUR/NETTO. Výhody této nabídky: - noční vstávání není potřeba - ověřená rodina - dlouhodobá a stabilní práce - žádné duševní poruchy Požadavky na pečovatele / ku: - pečovatel / ka s dobrou němčinou - věk: 30-50 - kouření jen venku - řidičsky průkaz je výhodou Díky spoluprací s námi mimo jiné získáte: - Dlouhodobá, legální a bezpečná práce na 1 až 3měsíční turnusy v Německu - Více než 200 nových pracovních příležitostí každý měsíc - Ověřené rodiny s pozitivními referencemi od našich pečovatelek - Možnost pracovat na pracovní smlouvu nebo na německou živnost - Možnost zajistit si stabilní a pravidelný příjem - Možnost výběru pracovní pozice podle vlastních požadavků - Možnost práce ihned a bez zprostředkovatelských poplatků - Profesionální servis a pomoc po celou dobu spolupráce - Zorganizování cesty do rodiny klienta našimi specialisty - Příjemný a ochotný personál naší společnosti, na který se můžete kdykoliv spolehnout - 10 poboček v rámci Evropy Najdete nás na Slovensku (Bratislava, Nitra, Žilina, Prešov, Zvolen), v České republice (Ostrava), Maďarsku (Pecs), Bulharsku (Burham), Rumunsku (Timisiora) a Chorvatsku (Varaždin)

Veronika Kavalková | 8.12.2021 | 34698

Odpovědět  

116 922,-

Péčování o částečně mobilního pána v Prienu!

Pečování o mobilní paní v rodinném domě s internetem v Minden!

Agentura SunSet hledá pečovatelku ke starší paní ve věku 80 let, která trpí stařeckou slabostí a roztroušenou sklerózou. Má omezený sluch. Paní je částečně mobilní, při chůzi používá invalidní vozík a má schodišťový výtah. V noci není potřeba vstávat. Paní netrpí inkontinencí ani duševními poruchami. Seniorka žije v rodinném domě s přístupem na internet. Pečovatelka má k dispozici samostatný a plně vybavený pokoj s vlastním sociálním zařízením. Seniorka je otevřena, přátelská a společenská. Odměna za tříměsíční pobyt činí 4277 EUR/NETTO + vánoční bonus 250 EUR, cestovní náklady převezme SunSet. Výhody této nabídky: - žádná inkontinence - noční vstávání není potřeba - ověřená rodina - dlouhodobá a stabilní práce - žádné duševní poruchy Požadavky na pečovatele / ku: - pečovatel / ka s velmi dobrou němčinou - věk: 30-50 - kouření jen venku - na řidičském průkazu nezáleží Díky spoluprací s námi mimo jiné získáte: - Dlouhodobá, legální a bezpečná práce na 1 až 3měsíční turnusy v Německu - Více než 200 nových pracovních příležitostí každý měsíc - Ověřené rodiny s pozitivními referencemi od našich pečovatelek - Možnost pracovat na pracovní smlouvu nebo na německou živnost - Možnost zajistit si stabilní a pravidelný příjem - Možnost výběru pracovní pozice podle vlastních požadavků - Možnost práce ihned a bez zprostředkovatelských poplatků - Profesionální servis a pomoc po celou dobu spolupráce - Zorganizování cesty do rodiny klienta našimi specialisty - Příjemný a ochotný personál naší společnosti, na který se můžete kdykoliv spolehnout - 10 poboček v rámci Evropy Najdete nás na Slovensku (Bratislava, Nitra, Žilina, Prešov, Zvolen), v České republice (Ostrava), Maďarsku (Pecs), Bulharsku (Burham), Rumunsku (Timisiora) a Chorvatsku (Varaždin)

Veronika Kavalková | 1.12.2021 | 34646

Odpovědět  

115 423,-

Pečování o mobilní paní v rodinném domě s internetem v Minden!

Pečování o mobilního pána v rodinném domě s internetem!

SunSet má nabídku práce pro pečovatelky v Ammerlandu. 92letý pán trpí počínající demencí. Má také omezený zrak. Je samostatně pohyblivý, ale vzhledem ke slabosti starého muže hrozí při chůzi nebezpečí pádu, proto je nutné na něj dávat pozor a být mu nablízku. Noční vstávání není nutné. Netrpí také inkontinencí. Senior žije v rodinném domě s přístupem na internet. Pečovatelka má k dispozici samostatný, plně vybavený pokoj. Pán je velmi milý a přátelský. Nedávno přišel o manželku a cítí se osamělý, proto potřebuje milou společnici, se kterou by mohl chodit na procházky, venčit psa, hrát stolní hry, povídat si a trávit volný čas. Odměna za tříměsíční pobyt činí 3845 EUR/NETTO + vánoční bonus 250 EUR, cestovní náklady převezme SunSet. Výhody této nabídky: - ověřená rodina - dlouhodobá a stabilní práce - noční vstávání není potřeba - žádná inkontinence Požadavky na pečovatelku: - pečovatel / ka s velmi dobrou němčinou - věk 30-50 - nekuřačka - na řidičském průkazu nezáleží Díky spoluprací s námi získáte: - Dlouhodobá, legální a bezpečná práce na 1 až 3měsíční turnusy v Německu - Více než 200 nových pracovních příležitostí každý měsíc - Ověřené rodiny s pozitivními referencemi od našich pečovatelek - Možnost pracovat na pracovní smlouvu nebo na německou živnost - Možnost zajistit si stabilní a pravidelný příjem - Možnost výběru pracovní pozice podle vlastních požadavků - Možnost práce ihned a bez zprostředkovatelských poplatků - Profesionální servis a pomoc po celou dobu spolupráce - Zorganizování cesty do rodiny klienta našimi specialisty - Příjemný a ochotný personál naší společnosti, na který se můžete kdykoliv spolehnout - 10 poboček v rámci Evropy Najdete nás na Slovensku (Bratislava, Nitra, Žilina, Prešov, Zvolen), v České republice (Ostrava), Maďarsku (Pecs), Bulharsku (Burham), Rumunsku (Timisiora) a Chorvatsku (Varaždin)

Veronika Kavalková | 25.11.2021 | 34586

Odpovědět  

104 296,-

Pečování o mobilního pána v rodinném domě s internetem!

Domácí práce

???????? Nabízím přivýdělek z domova ???? ???? Hledám šikovné pracovité a cílevědomé lidi, Jste-li maminka na RD, důchodce, student? Stačí Vám jen PC????️ nebo Mobil ???? Bez nutnosti ZL Žádné povinné objednávky Vyplácení na DPP Vše Vám vysvětlím a naučím,zvládne to opravdu každý.???? Budu se těšit na Vaši odpověď ????

Marie | 24.11.2021 | 34574

Odpovědět  

0,-

Domácí práce

Práce z domova

Nabízím práci z Českou firmou. Stačí PC, mobil. Práce vhodná pro MD a RD.

Lenka Podskalská | 24.11.2021 | 34573

Odpovědět  

37 005,-

Práce z domova

Stavebni,zednicke a zateplovaci prace

Provadime veskere stavebni,zednicke a zateplovaci prace

Ladislav Toth | 22.11.2021 | 34560

Odpovědět  

0,-

Stavebni,zednicke a zateplovaci prace

Home office

Hledám pár lidí, kteří si chtějí přivydělat krásné peníze. Práce na telefonu, podle Vašeho času. Bavilo by tě pracovat s parfémy? Tak neváhej a přidej se k nám. *Žádné vstupní poplatky *Krásné peníze + i provize *Žádné závazky. Pokud máš zájem si vyslechnout víc informací, napiš mi

21.11.2021 | 34537

Odpovědět  

0,-

Home office

Pečování o mobilní paní v bytě s internetem v Heidelbergu!

SunSet nabízí volné místo pro pečovatelku. Starší 59letá paní ztrácí orientaci v čase a prostoru, k čemuž se přidávají problémy s řečí. Seniorka trpí vysokým/nízkým krevním tlakem. Paní je mobilní, a proto nepotřebuje žádnou podporu. V noci není potřeba vstávat. Netrpí inkontinencí. Seniorka žije v bytě s přístupem na internet. Pečovatelka má k dispozici samostatný, plně vybavený pokoj s vlastní sprchou. Paní je milá, ráda čte noviny, sleduje televizi a chodí na procházky. Odměna za šestitýdenní turnus činí 1875 EUR/NETTO + vánoční bonus 150 EUR, cestovní náklady převezme SunSet. Výhody této nabídky: - noční vstávání není potřeba - ověřená rodina - vánoční bonus - dlouhodobá a stabilní prace Požadavky na pečovatelku: - pečovatel / ka s dobrou němčinou - věk: 30-50 - nekuřák/ čka - na řidičském průkazu nezáleží Díky spoluprací s námi získáte: - Dlouhodobá, legální a bezpečná práce na 1 až 3měsíční turnusy v Německu - Více než 200 nových pracovních příležitostí každý měsíc - Ověřené rodiny s pozitivními referencemi od našich pečovatelek - Možnost pracovat na pracovní smlouvu nebo na německou živnost - Možnost zajistit si stabilní a pravidelný příjem - Možnost výběru pracovní pozice podle vlastních požadavků - Možnost práce ihned a bez zprostředkovatelských poplatků - Profesionální servis a pomoc po celou dobu spolupráce - Zorganizování cesty do rodiny klienta našimi specialisty - Příjemný a ochotný personál naší společnosti, na který se můžete kdykoliv spolehnout - 10 poboček v rámci Evropy Najdete nás na Slovensku (Bratislava, Nitra, Žilina, Prešov, Zvolen), v České republice (Ostrava), Maďarsku (Pecs), Bulharsku (Burham), Rumunsku (Timisiora) a Chorvatsku (Varaždin)

Veronika Kavalková | 19.11.2021 | 34523

Odpovědět  

51 430,-

Pečování o mobilní paní v bytě s internetem v Heidelbergu!

Samostatný Kuchař

Samostatný kuchař,věk 53 let hledá práci formou dlouhodobé brigády s možností přespání během směn.Praxe hotovková,minutková a mezinárodní kuchyně.Hledám práci 1 Kuchař+pomocná síla na směnu.Jsem spolehlivý a pracovitý.Preferuji domácí kuchyni.Požadovaná mzdy 1700,-Kč/den,vyplácení denně na ruku.Děkuji za nabídky. Tel:773 096 728

17.11.2021 | 34506

Odpovědět  

0,-

Samostatný Kuchař

Spolupráce

Chcete výhodně nakupovat? Přidejte se do mého týmu a já Vám ráda pomohu. Spolupracuji s firmou Betterstyle, která nabízí velkou škálu výrobků (úklid, tělovou kosmetiku, welness, zdraví). Po registraci získáte slevu 23% na vše. Registrace je samozřejmě zdarma. A hlavně NIKOMU NIC NENUTITE‼️ Jde o kopírování textu a vyřizování objednávek. Zda-li Vás to zaujalo ráda zašlu katalog

Kateřina Čejková | 16.11.2021 | 34494

Odpovědět  

55 101,-

Spolupráce