Inzerce Hlavní pracovní poměr - HPP

V celé ČR a kategorii Práce - nabídky, poptávky/Hlavní pracovní poměr - HPP je 277 inzerátů.

Hledáme účetní

Do našeho týmu hledáme účetní na HPP. Požadujeme kompletní zpracování účetnictví a daní, mezd, zpracování veškerých daňových přiznání, výkazů a hlášení, zpracování přehledů pro OSSZ, ZP, FÚ. Zpracování daní - DPPO, DPFO, silniční, zálohová, srážková.
Do našeho týmu hledáme účetní na HPP. Požadujeme kompletní zpracování účetnictví a daní, mezd, zpracování veškerých daňových přiznání, výkazů a hlášení, zpracování přehledů pro OSSZ, ZP, FÚ. Zpracování daní - DPPO, DPFO, silniční, zálohová, srážková.

Božena Křivánková | 8.12.2021 | 34699

Odpovědět  

30 000,-

Hledáme účetní

Uklízeč, uklízečka (pro OZP)- Boskovice

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek v obci Boskovice na deset hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení od 3800,- do 7600,- Kč dle úvazku , s nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o úklid kanceláří (vysávání, stoly, wc). Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 8.12.2021 | 34697

Odpovědět  

0,-

Uklízeč, uklízečka (pro OZP)- Boskovice

Uklízeč, uklízečka (pro OZP)- Vsetín

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek v obci Vsetín, na deset hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení od 3 800,- až 7600,- Kč/měsíc, dle úvazku, s nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o pravidelný úklid kanceláře, a zázemí společnosti. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 7.12.2021 | 34684

Odpovědět  

0,-

Uklízeč, uklízečka (pro OZP)- Vsetín

Uklízeč/ka- Hostačov-Skryje

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek v obci Hostačov-Skryje na dvacet hodin týdně, dobré platové podmínky od 7 600,-Kč/měsíc, dle úvazku, s nástup ihned, smlouva HPP-ID. Jedná se o úklid kanceláře, šatny, sociálního zařízení. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666 ,nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 7.12.2021 | 34682

Odpovědět  

0,-

Uklízeč/ka- Hostačov-Skryje

Uklízeč, uklízečka- Holice

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. Hledáme pracovníka/pracovnici vhodné vhodné pro OZP s ID, i zdravé pracovníky na částečný úvazek v obci Holice na deset hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení od 7 600,-Kč/měsíc, s nástupem ihned. Se smlouvou HPP-ID pro invalidní důchodce. Jedná se o úklid kanceláře a zázemí společnosti. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek. PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666 ,nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 7.12.2021 | 34681

Odpovědět  

0,-

Uklízeč, uklízečka- Holice

Uklízeč, uklízečka ( pro OZP)- Bystřice pod Hostýnem

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek v Bystřici pod Hostýnem na deset až dvacet hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení mzdové rozpětí 3 800 až 7 600/měsíc dle úvazku, s nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o úklid kanceláře, šatny, sociálního zařízení. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek. PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 6.12.2021 | 34674

Odpovědět  

0,-

Uklízeč, uklízečka ( pro OZP)- Bystřice pod Hostýnem

Uklízeč, uklízečka (pro OZP)- Buchlovice

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek v Buchlovicích na deset až dvacet hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení mzdové rozpětí 3 800 až 7 600/měsíc dle úvazku, s nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o úklid kanceláře, šatny, sociálního zařízení. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek. PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 6.12.2021 | 34673

Odpovědět  

0,-

Uklízeč, uklízečka (pro OZP)- Buchlovice

Uklízeč, uklízečka (pro OZP) -Brno

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek v Brně na deset hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení 3 800 až 7600/měsíc, dle úvazku s nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o vnitřní úklid kanceláří (stoly, koberce, okna) ve všední dny v dopoledních hodinách ( 7-10), vnitřní úklid skladu. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek. PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 3.12.2021 | 34663

Odpovědět  

0,-

Uklízeč, uklízečka (pro OZP) -Brno

Uklízeč, uklízečka (pro OZP)- Vamberk

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek ve Vamberku, na deset hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení od 3 800,-Kč/měsíc, dle úvazku, s nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o pravidelný úklid kanceláře, šatny a zázemí společnosti. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 2.12.2021 | 34654

Odpovědět  

0,-

Uklízeč, uklízečka (pro OZP)- Vamberk

Uklízeč, uklízečka - Říčany

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici, vhodné pro OZP s ID , i ZDR na částečný úvazek v obci Říčany na dvacet hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení 110,- Kč/hod , s nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o pravidelný úklid budov městského úřadu, včetně sociálního zařízení. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 1.12.2021 | 34642

Odpovědět  

0,-

Uklízeč, uklízečka - Říčany