Inzerce Hlavní pracovní poměr - HPP

V celé ČR a kategorii Práce - nabídky, poptávky/Hlavní pracovní poměr - HPP je 156 inzerátů.

Spolehlivý uklízeč

Hledáme pracovníka úklidu na plný úvazek na úklid výrobních prostor v Pardubicích.

Jana Režová

9.10.2020 | 29028

0,-

Spolehlivý uklízeč

Řezník / řeznice v Kralupech nad Vltavou

Tradiční české řeznictví Novák maso – uzeniny přijme do svého týmu na prodejně v Kralupech nad Vltavou ŘEZNÍKA / ŘEZNICI. Náplní práce na této pozici je bourání, porcování a příprava masa do pultů, výroba polotovarů, kontrola kvality a čerstvosti zboží, komunikace a obsluha zákazníků a práce s pokladnou. Požadujeme odborné vyučení bez maturity v oboru řezník – uzenář nebo praxi s bouráním a opracováním masa, zodpovědný přístup k práci, pečlivost a zručnost. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti, nástupní mzdu od 29 000 Kč, elektronické stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, odměnu za práci o víkendech a svátcích, příspěvek na lázně, slevové poukázky na odběr zboží a další benefity…Zájemci zašlete životopis na email prace@novak-mu.cz, nebo volejte tel.č. 725263697.

Miluše Kellerová

6.10.2020 | 28973

30 000,-

Řezník / řeznice v Kralupech nad Vltavou

Řezník / řeznice v Ivančicích

Tradiční české řeznictví Novák maso – uzeniny přijme do svého týmu na prodejně v Ivančicích ŘEZNÍKA / ŘEZNICI. Náplní práce na této pozici je bourání, porcování a příprava masa do pultů, výroba polotovarů, kontrola kvality a čerstvosti zboží, komunikace a obsluha zákazníků a práce s pokladnou. Požadujeme odborné vyučení bez maturity v oboru řezník – uzenář nebo praxi s bouráním a opracováním masa, zodpovědný přístup k práci, pečlivost a zručnost. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti, nástupní mzdu od 30 000 Kč, elektronické stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, odměnu za práci o víkendech a svátcích, příspěvek na lázně, slevové poukázky na odběr zboží a další benefity…Zájemci zašlete životopis na email prace@novak-mu.cz, nebo volejte tel.č. 725263697.

Miluše Kellerová

6.10.2020 | 28971

30 000,-

Řezník / řeznice v Ivančicích

Řezník / řeznice v Domažlicích

Tradiční české řeznictví Novák maso – uzeniny přijme do svého týmu na prodejně v Domažlicích ŘEZNÍKA / ŘEZNICI. Náplní práce na této pozici je bourání, porcování a příprava masa do pultů, výroba polotovarů, kontrola kvality a čerstvosti zboží, komunikace a obsluha zákazníků a práce s pokladnou. Požadujeme odborné vyučení bez maturity v oboru řezník – uzenář nebo praxi s bouráním a opracováním masa, zodpovědný přístup k práci, pečlivost a zručnost. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti, nástupní mzdu od 29 000 Kč, elektronické stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, odměnu za práci o víkendech a svátcích, příspěvek na lázně, slevové poukázky na odběr zboží a další benefity…Zájemci zašlete životopis na email prace@novak-mu.cz, nebo volejte tel.č. 702 233 169.

Miluše Kellerová

6.10.2020 | 28967

29 000,-

Řezník / řeznice v Domažlicích

Instalatér/elektrikář

Dobrý den, jsme německá personální agentura Dünkel & Keller Personalservice GmbH se sídlem v bavorském městě Bindlach a nabízíme pracovní místa v Německu pro - INSTALATÉRY a ELEKTRIKÁŘE (ž/m). Pracovní místo je na něm.pracovní smlouvu na dobu neurčitou od počátku se 6 měs. zkušební dobou. Práce je na plný úvazek, min. pracovní doba je 151,67 hodiny měsíčně. Mzda: až 14 € /hrubého na hodinu za předpokladu velmi dobré znalosti německého jazyka, ukončeného vzdělání v oboru, dlouholetých zkušeností v oboru, platného řidičského oprávnění, schopnosti práce dle plánu a samostatnosti (pro uchazeče bez zkušeností mzda min. € 11,90/ hrubého na hodinu). Konkrétní výše hodinové mzdy závisí od dovedností a zkušeností. Dále poskytujeme paušální příspěvek určený na úhradu stravy a ubytování= tzv. diety ve výši 127,80 € týdně (za 4 pracovní dny a 40 pracovních hodin). Ubytování Vám rádi vyhledáme a zarezervujeme. Našim zaměstnancům nabízíme možnost spolujízdy v zapůjčeném firemním vozidle – vzniklé náklady na pohonné hmoty hradíme my jako firma prostřednictvím tankovací karty k vozidlu.V případě, že zaměstnanci více vyhovuje doprava výhradně vlastním vozidlem, poskytujeme příspěvek až 50 € týdně zpět na základě předložené účtenky za tankování z území Německa. Rovněž poskytujeme benefity v podobě příspěvku na Vánoce a na dovolenou. Kontaktní osoba v sídle firmy mluví česky. Svůj životopis zasílejte prosím na bastinska.martina@dk-technik.com nebo tel. +49 1511 6823 968. Zájemcům zašleme dotazník pro uchazeče s prosbou o vyplnění, na základě něj poskytneme bližší zpětnou vazbu. S ohledem na aktuální situaci ve věci onemocnění Covid-19 je nutné případný pobyt na území Německa přizpůsobit nařízením, které v této záležitosti vydávají vlády ČR, SR a SRN. Budeme se těšit na Vaše podklady.

Martina Baštínská

6.10.2020 | 28966

2 123,-

Instalatér/elektrikář

MOBILNÍ UKLÍZEČ

A.G.J.- chráněná dílna s.r.o. přijme do pracovního poměru na plný úvazek mobilního uklízeče na pravidelný i operativní úklid administrativních i výrobních prostor, sociálního zázemí, a veřejně přístupných prostor v Pardubicích a blízkém okolí / dle pokynů facility manažera./ Požadujeme trestní bezúhonnost, ŘP sk. B, pracovitost a spolehlivost, vhodné i pro OZZ, OZP, flexibilitu a možnost práce ve výškách. Nástup možný ihned po lékařské prohlídce. Nabízíme zaškolení, motivující platové podmínky, služební auto a telefon. První kontakt mailem nebo telefonicky. Kontaktní pracovník : Jana Ventrubová, tel. 737 859 071

Jana Ventrubová

6.10.2020 | 28963

20 000,-

MOBILNÍ UKLÍZEČ

Grafik, grafička

Přijmu grafika na ŽL, HPP,DPP, Vhodné i pro absolventy. Práce v programu CorelDrow, předtisková příprava s následným exportem dat do sublimačního tisku. jedná se o sportovní odvětví. Možnost ubytování.

Martina Čermáková

1.10.2020 | 28902

51 701,-

Grafik, grafička

Vedoucí skladu

Zlínský velkoobchod železářského zboží příjme vedoucího skladu. Požadavky: Umění jednat s lidmi, řídit malý kolektiv, řidičský průkaz skupiny B, trestní bezúhonnost, základní znalost PC, spolehlivost, zodpovědnost. Praxe v oboru vítána. Nástup možný ihned.

František Zábojník

1.10.2020 | 28895

0,-

Vedoucí skladu

Skladník na HPP

Zlínský velkoobchod železářského zboží příjme skladníka na HPP. Požadavky: Základní znalost PC, řidičský průkaz skupiny B, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost. Praxe v oboru vítána. Nástup možný ihned.

František Zábojník

1.10.2020 | 28893

0,-

Skladník na HPP

OPERÁTOR VÝROBY - MIKULOV

Pro našeho klienta, který je světový výrobce automobilových, výtahových a průmyslových technologických řešení, hledáme nové kolegy. Práce je vhodná pro manuálně zručné muže i ženy všech věkových kategorii. Případná praxe výhodou ne však podmínkou. Rádi Vás zaškolíme. - Pracovní poměr na HPP - od 105,- Kč/hod. - Možnost záloh - Ubytování a dopravu zdarma - Dotované stravné - Výkonnostní bonusy - Zaškolení - Možnost zaměstnaneckého mobilního tarifu - Zřízení bankovního účtu Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, můžete nás navštívit na adrese : Trnitá 491/3, 602 00 Brno.Budova Triniti office - hned vedle Oberbank. Vaše životopisy zasílejte na : naborovecentrum@simixmorava.cz

Lenka Jakšlová

30.9.2020 | 28877

109,-

OPERÁTOR VÝROBY - MIKULOV