Inzerce Hlavní pracovní poměr - HPP

V celé ČR a kategorii Práce - nabídky, poptávky/Hlavní pracovní poměr - HPP je 255 inzerátů.

Administrativní pracovník, telefonista- Ústí nad Labem

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na plný úvazek v Ústí nad Labem na osm hodin denně . Nabízíme motivující mzdové ohodnocení 20 000,-Kč s nástupem ihned. Se smlouvou HPP-ID pro invalidní důchodce. Budete telefonicky komunikovat s klienty a domlouvat schůzky pro naše obchodní zástupce. Nabízíme: zajímavou fixní mzdu a bonusy dle Vašich výsledků, stabilní českou společnost, která ocení Váš přínos, jistotu, že své peníze dostanete včas a vždy, máme dostatek projektů - budeme spolupracovat tedy dlouhodobě, smlouvu na HPP - plný i zkrácený úvazek, 5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti zdarma, relaxační místnost, kvalitní a efektivní zaškolení, po zaučení možnost práce z domova, možnost profesního růstu, práce je vhodná i pro OZP, budeme se těšit na Váš životopis v českém jazyce. Požadujeme – češtinu, jako rodný jazyk, schopnost plynule komunikovat, ovládat PC uživatelsky, výhodou bude praxe na obdobné pozici. PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 15.9.2021 | 34008

Odpovědět  

0,-

Administrativní pracovník, telefonista- Ústí nad Labem

Lisař papíru a plastu, řidič VZV, skladník

Přijmeme lisaře papíru a plastu, řidiče VZV, skladníka. Místo výkonu práce Křižíkova 1590, 256 01 Benešov. Požadujeme samostatnost, loajalitu a praxi na VZV. Nabízíme zázemí české expandující společnosti, finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům. Nástup možný ihned nebo dohodou. Životopisy zasílejte na personalni@fiicz.com.

14.9.2021 | 34005

Odpovědět  

25 601,-

Lisař papíru a plastu, řidič VZV, skladník

Administrativní pracovník- Ústí nad Labem

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek v Ústí nad Labem na deset hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení 100,-Kč/hod s nástupem ihned. Se smlouvou HPP-ID pro invalidní důchodce. Jedná se o administrativní činnost na podporu telefonních operátorů. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a pečlivost. PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 14.9.2021 | 34003

Odpovědět  

0,-

Administrativní pracovník- Ústí nad Labem

Skladník ve velkoskladu ovoce zelenina

Hledáme zaměstnance na pozici skladník do velkoskladu ovoce a zeleniny. Krátký/dlouhý týden. Areál Velkotržnice Lipence

Žaneta Köppová | 14.9.2021 | 34001

Odpovědět  

0,-

Skladník ve velkoskladu ovoce zelenina

Balič- Ostrava

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek v Ostravě na dvacet hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení 100,-Kč/hod s nástupem ihned. Se smlouvou HPP-ID pro invalidní důchodce. Jedná se o balicí a kompletační činnost (například vkládání kartáčku do krabičky) Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a pečlivost. PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 13.9.2021 | 33988

Odpovědět  

0,-

Balič- Ostrava

Hledáme bagristu

Do Uhelných skladů ve Frýdlantě nad Ostravicí hledáme bagristu. Ranní směny. Více informací rádi poskytneme na telefonní čísle: 602 443 669

Helena Piskořová | 13.9.2021 | 33985

Odpovědět  

0,-

Hledáme bagristu

Asistentka obchodního oddělení

Jsme rodinná firma zabývající se klimatizační technikou. To, co umíme nejlépe, je chlazení bytů, domů, kanceláří a chat v parném létě. Naše hlavní sezóna je tedy v jarních a letních měsících, kdy máme plné ruce práce, na dovolenou tedy jezdíváme mimo sezónu (jaro, podzim, zvláště pak zima). Rádi bychom navázali spolupráci s nadšenou kolegyní, kterou těší komunikace s klienty, byla by ráda spojkou mezi klientem a technikem, je přátelská a komunikativní. Jaká by naše kolegyně měla být především? Komunikativní a asertivní, protože bude telefonicky sjednávát schůzky pro kolegy obchodníky a techniky, a to s klienty, kteří projevili zájem o koupi klimatizace. Je tedy nezbytné, abys výborně ovládala češtinu. Organizovaná – bude kolegům plánovat trasy výjezdů ke klientům a mít na starosti jejich kalendáře. Ochotná poradit – protože bude zodpovídat dotazy klientů. Pečlivá – bude vytvářet záznamy v interních systémech a zpracovávat údaje o zakázkách, MS Office (word, excel) bys měla běžně používat. Co ti nabízíme? Práci na HPP volné víkendy Moderně vybavené klimatizované pracoviště Reprezentativní pracovní místo Pořádání zajímavých firemních akcí Kafeterii Flexibilní pracovní dobu mimo sezónu Pořádání zajímavých firemních akcí (v létě grilování u nás v areálu, v zimě vánoční večírek) Petfriendly kancelář

Radka Mrajcová | 10.9.2021 | 33965

Odpovědět  

0,-

Asistentka obchodního oddělení

Kuchařka

Kuchařka s více než 30.letou praxí hledá práci v kuchyni MŠ, ZŠ. 731768464

10.9.2021 | 33964

Odpovědět  

0,-

Kuchařka

Axiom brewery pub

Nabízíme 2 volná pracovní místa na pozici výčepní v craftové malé hospůdce , práce v pohodovém kolektivu , jedná se o čepování piva ( pouze piva ) , nejsme klasický bar . O kafe a čaj se starat nemusíte ???? Plat dohodou , možné týdenní zálohy . Nástup možný začátkem října .

Tomáš Černý | 9.9.2021 | 33960

Odpovědět  

0,-

Axiom brewery pub

Metař- Praha

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek v Praze na dvacet hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení 120,-Kč/hod hrubého, s nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o úklid ulic, veřejných prostor, zelených ploch ve městě, práce v dopoledních hod, krátký-dlouhý týden. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek, práce venku za každého počasí, fyzická dispozice chodit celou směnu. PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 9.9.2021 | 33958

Odpovědět  

0,-

Metař- Praha