Inzerce Brigády

V celé ČR a kategorii Práce - nabídky, poptávky/Brigády je 1 200 inzerátů.

Cítíte se jako houba?

Cítíte se jako houba? Vyždímaná, unavená, možná i nemocná, bez dalších vizí do budoucnosti? Také jsem byla - nemocná, pracující, unavená, matka 2 polodospělých dětí. Našla jsem si o bylinkách a zkusila je. Celková proměna se dostavila docela rychle a ještě k tomu mi firma vracela peníze za mé nákupy. Dnes s bylinkami pracuji již 7,5 roku a jsem naprosto v pořádku, plná energie, zdraví, optimismu, protože vím, že i když by se mi zastavil přísun peněz od státu, já se uživím i bez nich. Připojte se do mé skupiny a vyzkoušejte také. Napište mi na: dudul@seznam.cz nebo se podívejte na webovky.: https://bit.ly/3tFNW9F Prosím uvést celé jméno a telefon pro rychlý kontakt. Těším se na vás.

Anna Paclová | 21.4.2021 | 32370

Odpovědět  

0,-

Cítíte se jako houba?

Fit Influencer

Hledám 3-5 mladých kreativních lidí, které baví zdravý životní styl, popřípadě i péče o pleť, chtějí pomáhat lidem být zdravější a šťastnější a nevadí jim sdílet svůj životní styl na sociálních sítích. Náplní práce je vedení konzultací s klienty online nebo osobně na pobočce, sestavování nutričních plánů na míru, vedení klientů k výsledkům, motivace k dlouhodobé změně životního stylu, vedení vlastní facebookové skupiny nebo IG profilu. Požaduji: věk nad 18 let, ochotu učit se novým dovednostem, zájem o obor, aktivní přístup k práci, příjemný vzhled a vystupování Nabízím: zaučení zdarma, flexibilní pracovní dobu, možnost ovlivnit si výši příjmu, osobní a kariérní růst

Markéta Chuchmová | 19.4.2021 | 32344

Odpovědět  

0,-

Fit Influencer

Noční hlídač

Hledám lidi, kteří si chtějí přivydělat 8 až 10 směn na noční (ostraha). Pouze telefonicky 731 364 677

18.4.2021 | 32327

Odpovědět  

0,-

Noční hlídač

Brigada v ovoce a zeleniny

Hledáme brigádníky na stánek s ovocem a zeleninou. Nástup možný ihned. Praha 4 opatov.

Iva Ismail | 12.4.2021 | 32251

Odpovědět  

0,-

Brigada v ovoce a zeleniny

Hledám práci/brigádu na víkendy

34letý hledá brigádu na víkendy. Dekuji předem za nabidky.

Jiří Gabriel | 11.4.2021 | 32231

Odpovědět  

0,-

Hledám práci/brigádu na víkendy

Hledam prace brigadu

Dobry den! hledám práci v Praze pro sobe u přímého zaměstnavatele s plným sociálním balíčkem pro závod nebo továrnu! Jsem občanem EU a hledám práci na dlouhou dobu!

sergey viharev | 9.4.2021 | 32207

Odpovědět  

0,-

Hledam prace brigadu

Milujete papoušky?

Je chov papoušků vaší vášní? Máte rozsáhlé znalosti o různých druzích ptactva, ať už se jedná o menší druhy či velké ary? Troufnete si psát články na toto téma? Pak máme možnost přivýdělku, který je pro vás ideální! Do našeho týmu e-shopu www.cpzoo.cz hledáme někoho, kdo umí napsat článek, který zaujme a současně bude podložen fakty nebo zkušenostmi. Co byste měli znát? Hlavně gramatiku a papoušky :-) Měl/a byste také umět zaujmout svým textem. Výhodou je biologické veterinární vzdělání. Benefitem je práce, kterou můžete dělat odkudkoli a kterou budete mít rád/a. Dáme vám 10% slevu na krmivo a jiné produkty pro papoušky z naší nabídky. Klidná práce bez tlaku - stačí nám 1 článek týdně. Zvládnete-li více, budeme rádi a více si vyděláte. Pracovní vztah bude založen na dohodě o provedení práce. Pokud máte o tuto příležitost zájem, napište nám pár vět o vašem vztahu k papouškům a přiložte stručný životopis. Těšíme se na spolupráci. Váš tým, CP Zoo

6.4.2021 | 32182

Odpovědět  

0,-

Milujete papoušky?

Práce z domova

Dobrý den, nabízím práci z domova přes PC. Nejdříve jako přivýdělek, brzy se lze vypracovat k hlavnímu měsíčnímu příjmu. Jedná se o spolupráci s českou firmou a partnerskými e-shopy. Práci si lze rozvrhnout dle vlastních časových možností, výdělky se odvíjí od pracovního nasazení. Jaké tempo práce si zvolíte, tak rychle poroste měsíční výplata. Přidejte se do slibně se rozvíjejícího týmu! Práci zvládne opravdu každý. Můžete si rozjet kariéru při mateřské, studiu nebo při stávajícím zaměstnání a být pány svého času! Zájemci prosím pište do soukromé zprávy. Táňa Juhásová :)

Táňa Juhásová | 3.4.2021 | 32150

Odpovědět  

0,-

Práce z domova

Poptávám

Poptávám brygadu ve stavebnictví ...pomocné práce.. sekání trávy... Nebo dřevo cokoli.

Vlado | 1.4.2021 | 32136

Odpovědět  

0,-

Poptávám

Brigáda z domu

Možnost výdělečné činnosti z pohodlí Vašeho domova. Vhodné i jako přivýdělek nebo brigáda. Podrobné informace Vám zašleme prostřednictvím e-mailu.

31.3.2021 | 32127

Odpovědět  

110,-

Brigáda z domu