Inzerce Brigády

V celé ČR a kategorii Práce - nabídky, poptávky/Brigády je 1 192 inzerátů.

Práce z pohodlí domova

Dobrý den Spolupracuji s firmou Greenday. Je to eko firma která v únoru vstoupila na evropský a český trh. Zabývá se ekologickými produkty do domácnosti, nano utěrky se stribrem pro úklid, kde neni potreba pouzivat čistící prostředky ale jen voda, rostlinné ubrousky na prani prádla, atd. Výplaty jsou každý čtvrtek a 1x měsícne po uzávěrce. Firma nabízí 8 cest vyplacení, mezi které patří i bonus na auto nebo vlastní bydlení. Jedna se predevsim o praci v teto skupince Rovnováha života Ve zkratce: Vy pridavate do skupiny kamarady/cizí/... Komentujete fotky od lidí co dávají příspěvky... Vkladate i svoje ale nemusite. Máme k dispozici videa jak z ČR tak Ruska. A ti všichni co je přidáte uvidí, že vam se to líbí a používáte to a budou to chtit taky. Nikomu nic nenabizim jen jsem aktivni ve skupine :) A ještě se mi nestalo, že bych musela někomu nabízet zboží. Oni to chtějí sami a sami i objednají přes váš referenční odkaz a vy za to máte body a z toho vám firma vyplácí provize, dostáváte dárečky a probíhají různé soutěže. Toť celá věda..prostě jednodušší to být nemůže :-D Ráda vás přidám do produktové skupinky, abyste viděl/a, jak produkty fungují a co vše nabízíme.

19.1.2021 | 30812

0,-

Práce z pohodlí domova

Hledám práci

Hledám práci úklid kanceláří, bytových domů, nemocnice. Jsem spolehlivá, flexibilna. Hledám aku kolvek brigádu.

18.1.2021 | 30799

0,-

Hledám práci

Práce řidič

Hledám práci řidiče na rozvoz jídla Skušeností v oboru mám V případě zájmu volejte 00.+36202379325 WhatsApp,Viber

VLADYSLAV KALMAR

18.1.2021 | 30780

0,-

Práce řidič

Jsme dva kluci a hledáme brigádu

Zdravím jsme dva a hledáme brigádu nebránime se ničemu a rádi se příručíme novým věcem děkuji Moravskoslezský kraj

13.1.2021 | 30710

0,-

Jsme dva kluci a hledáme brigádu

Hledáme jakoukoliv práci

Dobrý den, hledáme jakoukoliv práci. Týče se - výkopové práce zámkové dlažby obklady obrubníky palisády vyklízení objektů stěhování drobné zednické práce ztracené bednění gabiony demolice objektů dokončovací práce sádrokarton a mohou dalších prací děkuji za jakoukoliv nabídku

David kora

12.1.2021 | 30671

28 002,-

Hledáme jakoukoliv práci

Podnikejte z pohodlí domova

Podnikejte z pohodlí domova, staňte se nezávislými bez počátečního kapitálu, bez rizika, denně s klidnou hlavou, Vaším pracovním nástrojem je internet a skype /nutný/. Vaším kapitálem jsou čistě přírodní bylinkové výrobky české firmy, na světě unikátní vysoce účinné potravinové doplňky stravy. Budujete si finanční nezávislost, svůj pasivní příjem, vše ON-LINE, bez nutnosti cokoli PRODÁVAT, stáváte se PORADCI ZDRAVÍ. Práce s firmou na smlouvu, jedná se o DLOUHODOBOU spolupráci, nejlépe propracovaný systém odměňování. Ve své odpovědi uveďte, prosím, pro rychlejší kontakt telefonní číslo, celé jméno a odkud jste. https://www.okg-family.com/cs/registrace?s=03-012803

Anna Paclová

11.1.2021 | 30660

0,-

Podnikejte z pohodlí domova

Administrativní online pracovník/pracovnice

Internetový byznys. Eshop s několika tisíci produkty. Tvoříme síť spotřebitelů na internetu. Sami můžete nakupovat zboží se slevou. Spotřební zboží, oblečení, potraviny atd.

4.1.2021 | 30511

0,-

Administrativní online pracovník/pracovnice

Švadlena – krejčovské opravy oděvů

Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Švadlena – krejčovské opravy oděvů Předpokládaný nástup: dle dohody Pracoviště: Chrudim, Fortenská 138 Pracovní úvazek: dle dohody (DPP/DPČ) Počet volných míst: 1 Pracovní náplň: - oprava zipů, tkalounů, - přišívání knoflíků, - oprava švů, - zacelení děr. Požadavky na pozici: - 1 rok odborného učiliště v šití či praxi v šití na el. šicím stroji a jeho obsluze, - slušné vystupování, nekonfliktnost, - zodpovědnost v docházce, odpovědnost k práci, - spolehlivost, chuť do práce, samostatnost a pečlivost. - bezúhonnost (čistý trestní rejstřík). Výhodou je: - výhodou je znalost práce se střihy, - zkušenosti s drobnou manuální prací (šití, žehlení, drobné opravy). Nabízíme: - zkrácený úvazek (DPP/DPČ), - zaškolení a podporu při práci (asistence mistrové a soc. pracovnice), - kreativní pracovní prostředí a prostor projevit své schopnosti a talent, - odpovědnou a důležitou práci, - zvyšování znalostí a možnost zapojení se do dalších aktivit organizace, - rozložení pracovní doby dle dohody. Uchazeč zašle elektronicky: - strukturovaný životopis - souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení Kontaktní osoba: Sophia Dvořáková, tel.: 734 154 528, e-mail: sophia@sance.chrudim.cz Přihlášky zasílejte na mail: sophia@sance.chrudim.cz Předmět zprávy: Výběrové řízení – Švadlena – krejčovské opravy oděvů Termín uzávěrky 1. kola: do konce kalendářního měsíce Výběrové řízení je dvoukolové. Vybraní uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria, budou pozváni k osobnímu pohovoru. K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty.

Jirka

4.1.2021 | 30498

0,-

Švadlena – krejčovské opravy oděvů

Brigada

Hledám brigádu na vikendy na soustruh či frezu

Alois Maňák

27.12.2020 | 30395

0,-

Brigada

Hledam

Hledam brigadu

Václav Vaněček

26.12.2020 | 30382

0,-

Hledam