Inzerce Plný úvazek

V celé ČR a kategorii Práce - nabídky, poptávky/Plný úvazek je 748 inzerátů.

Učitel odborných předmětů

Hledáme učitele odborných předmětů: automatizace, elektro (základy elektrotechniky, elektronika, elektrotechnická měření), výpočetní technika, strojírenství (mechanika, konstrukční cvičení, měření), matematiky a fyziky.

Mgr. Dana Žižková

19.1.2021 | 30802

0,-

Učitel odborných předmětů

Přípravář(ka)/rozpočtář(ka)

Nabízíme částečný nebo plný úvazek na výše uvedenou pozici. Praxe není nutná, vzdělání v oboru nutností. Požadavek - SŠ nebo VŠ, stavební nebo ekonomický obor se zkušeností ze stavební branže. Náplní práce je obsluha software Kros plus a řízení poptávek a nabídek. Oceňování a tvorba výkazu výměr. Možnost práce během studia. Studio Jelínek s.r.o., Ústí nad Labem

Holárková

18.1.2021 | 30795

0,-

Přípravář(ka)/rozpočtář(ka)

Operátor výroby 29.000,- měs. 2500,- příspěvek, ubytko

Požadujeme: Základní vzdělání Manuální zručnost Dochvilnost Spolehlivost ZODPOVĚDNOST za svou práci NABÍZÍME: Práce se nachází v Prostějově 160 kč/h Příspěvek na ubytování nebo na dojíždění 2500,- Možnost záloh po odpracovaných 50 hodinách Práce pro muže i ženy. PRACOVNÍ NÁPLŇ: Výroba stabilizátorů a pružin do všech typů aut 12 hodinová směna, krátký dlouhý týden (jinak směna udělat nejde) Balení do krabic, navěšování na věšáky, obsluha svého místa Udržovat pořádek na svém pracovišti POZNÁMKA: Práce je fyzicky náročnější ale zvládají to i ženy Nástup prakticky ihned po pohovoru pokud budete přijati POHOVORY V LEDNU

Kristýna Mliníková

11.1.2021 | 30659

29 000,-

Operátor výroby 29.000,- měs. 2500,- příspěvek, ubytko

Hledám práci

Hledám práci. Sanitarka v domově důchodců.

3.1.2021 | 30475

0,-

Hledám práci

Hledám práci

Dobrý den hledám práci servírky. Jsem spolehlivá, pracovitá, ochotná, něj řadu a nepiji. Hledám práci v Ostravě kde také bydlím. Děkuji za odpověď.

14.12.2020 | 30161

0,-

Hledám práci

Prodavač/ka v Rožmitále pod Třemšínem

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso – uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Rožmitále pod Třemšínem PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny marketu). Náplní práce je pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu, příprava, krájení a doplňování zboží do pultu, prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti, kontrola kvality a čerstvosti zboží, komunikace a obsluha zákazníků, obsluha pokladny. Požadujeme: ochotu pracovat na dvě směny (ranní / odpolední a 1x za 14 dní směna o víkendu), praxi s prodejem zboží, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, zodpovědný přístup k práci, samostatnost, zdravotní průkaz. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti, nástupní mzdu 19 000 Kč, elektronické stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, odměnu za práci o víkendech a svátcích, příspěvek na lázně, slevové poukázky na odběr zboží a další benefity…Zájemci zašlete životopis na email prace@novak-mu.cz, nebo volejte tel.č. 725263697.

Miluše Kellerová

9.12.2020 | 30082

19 000,-

Prodavač/ka v Rožmitále pod Třemšínem

Zástupce/kyně vedoucí/ho v Rožmitále pod Třemšínem

Máš rád/a práci v malém kolektivu? Baví tě obsluhovat zákazníky? Nemáš rád stereotypní práci? Tak je to práce právě pro tebe. Aktuálně hledáme kolegy/ně na pozici ZÁSTUPCE/KYNĚ VEDOUCÍ do naší prodejny v Rožmitále pod Třemšínem (prodejna se nachází v budově Penny Marketu). Náplní práce je odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí/ho, organizace práce na dané směně, objednávání a příjem zboží , příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka, obsluha zákazníků a prodej zboží, kontrola kvality, čerstvosti zboží, prezentace zboží v prodejních pultech. Požadujeme odborné vyučení bez maturity, vyučení v obchodním zaměření výhodou, zkušenost řízením menšího kolektivu nebo praxe na dané pozici, základní znalost práce na PC, praxe v maloobchodním prodeji potravin, zkušenosti s pokladnou, přátelský přístup k zákazníkům, zodpovědný přístup k práci, samostatnost, zdravotní průkaz. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti, nástupní mzdu 20 000 Kč, elektronické stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, odměnu za práci o víkendech a svátcích, příspěvek na lázně, slevové poukázky na odběr zboží a další benefity…Zájemci zašlete životopis na email prace@novak-mu.cz, nebo volejte tel.č. 725263697.

Miluše Kellerová

9.12.2020 | 30078

20 000,-

Zástupce/kyně vedoucí/ho v Rožmitále pod Třemšínem

Práca pre opatrovateľky do Nemecka

Objavte výhody práce opatrovateľky v SunSet MSH Práca opatrovateľky je náročné povolanie nielen po fyzickej ale aj po psychickej stránke. Každá rodina má iné zvyky a iné očakávania od opatrovateľky a každý pacient má iné potreby a nároky. Prvý príchod do rodiny býva pre opatrovateľky cesta do neznáma a môže priniesť príjemné prekvapenia ale aj nepríjemné sklamania. Preto je dôležité, aby ste pri hľadaní práce opatrovateľky mali po boku spoľahlivého a skúseného partnera, ktorý Vám pomôže nájsť tú správnu rodinu a v prípade potreby Vám dokáže kompetentne pomôcť a poradiť. V spoločnosti SunSet MSH Vám ponúkame dlhodobú spoluprácu za férových podmienok, s dôrazom na profesionálny prístup a spokojnosť našich opatrovateliek.

Ondřej Jano

6.12.2020 | 29993

0,-

Práca pre opatrovateľky do Nemecka

Řezník / řeznice v Kralupech nad Vltavou

Tradiční české řeznictví Novák maso – uzeniny přijme do svého týmu na prodejně v Kralupech nad Vltavou ŘEZNÍKA / ŘEZNICI. Náplní práce na této pozici je bourání, porcování a příprava masa do pultů, výroba polotovarů, kontrola kvality a čerstvosti zboží, komunikace a obsluha zákazníků a práce s pokladnou. Požadujeme odborné vyučení bez maturity v oboru řezník – uzenář nebo praxi s bouráním a opracováním masa, zodpovědný přístup k práci, pečlivost a zručnost. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti, nástupní mzdu od 30 000 Kč, elektronické stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, odměnu za práci o víkendech a svátcích, příspěvek na lázně, slevové poukázky na odběr zboží a další benefity…Zájemci zašlete životopis na email prace@novak-mu.cz, nebo volejte tel.č. 725263697.

Miluše Kellerová

27.11.2020 | 29877

30 000,-

Řezník / řeznice v Kralupech nad Vltavou

obchodní konzultant

Nezáleží nám na Tvé praxi, zkušenostech nebo vzdělání, stačí, abys měl chuť učit se novým věcem a pracovat na úspěšném projektu, ovládat komunikaci a být časově flexibilní(8,5 hod. denně v prac. dny) V případě zájmu zasílejte svá CV na crazyhorse10@email.cz Bližší info získáte na pohovoru, pokud si Vás vybereme. (Nejedná se o prodej)

Miroslav Pech

19.11.2020 | 29717

0,-

obchodní konzultant