Inzerce Práce na živnostenský list

V celé ČR a kategorii Práce - nabídky, poptávky/Práce na živnostenský list je 431 inzerátů.

Pečování o samostatně mobilní paní v rodinném domě, Warngau, DE

Firma SunSet hledá pečovatelku pro 81letou paní z německého města Warngau. Paní trpí začínající demenci, kolísavým krevním tlakem, má poruchu orientace v čase. Netrpí inkontinencí, je samostatně mobilní a nepotřebuje žádnou oporu. Noční péče také není nutná. Paní bydlí v rodinném domě, pečovatelka má k dispozici samostatný pokoj s přístupem na internet. Odměna za dvouměsíční turnus je 2014 EUR NETTO + vánoční bonus ve výši 200 EUR. Cestovní náklady probere SunSet. Bydlení je zajištěno v rodinném domě.

Veronika Kavalková

15.10.2020 | 29120

60 000,-

Pečování o samostatně mobilní paní v rodinném domě, Warngau, DE

Přijmeme dopravce

Přijmeme dopravce z Plzeňského, Karlovarského nebo Ústeckého kraje, který vlastní plachtová vozidla na 8,nebo 10 europalet. Nabízíme jistotu stálého zaměstnání, garantované minimum 10,-Kč za kilometr. Započítáváme celkové km včetně přejezdových s minimální garanci 3500km/týdně. Týdenní fakturace, splatnost 30-60 dní, nebo možnost SCONTA.

1.10.2020 | 28892

0,-

Přijmeme dopravce

Hledám dopravce

Hledáme dopravce z Plzeňského, Karlovarského či Ústeckého kraje. Podmínkou je vlastní plachtové vozidla na 8,nebo 10 europalet. Započítáváme celkové km včetně přejezdových s minimální garanci 3500km/týdně, v případě menšího nájezdu, doplácíme rozdíl. Týdenní fakturace, splatnost 30-60 dní, nebo možnost SCONTA.

25.9.2020 | 28821

0,-

Hledám dopravce

Klempíř, pokrývač

Stavební firma 3R, v.o.s. přijme šikovného řemeslníka na stavbu. Práce převážně v Praze. Nástup IHNED nebo dle dohody.Pracovní poměr možný na: dohodu, ŽL, i brigádně. Stručný životopis zašlete na náš email.

24.9.2020 | 28816

0,-

Klempíř, pokrývač

KOUČ ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Pracujeme v komplexu a jsme kolektiv koučů se zaběhnutým a skvěle vybaveným zázemím pro fyzickou i on-line výuku a praxi. Hledáme osobního kouče, poradce. Učíme zájemce o pozici kouče opustit myšlení zaměstnaneckého poměru a začít budovat sebedůvěru, sebereflexi a později samostatnost v činnosti, kterou nabízíme. Velikou výhodou je časová flexibilita. Pracovní činnost zahrnuje provádění lidí na cestě při zlepšování životního stylu, ze strany stravy i psychiky, pomocí čtyřměsíčního kurzu a individuální péče.

Jana Kouláková

22.9.2020 | 28763

0,-

KOUČ ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Referent/ka obchodního oddělení, praxe není nutná !!

Do naší kanceláře úspěšné české firmy v Hradci Králové přijmeme kolegy na pozici Referent/Referentka pro obchodní oddělení. Náplň práce - udržování a rozvíjení dobrých vztahů se zákazníky firmy - podpora zákazníků a řešení jejich potřeb - aktivní komunikace s kolegy i z jiných oddělení firmy - řešit související administrativu - reportování denních a měsíčních aktivit Nabízíme - na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušení kolegové - zázemí stabilní společnosti s regionálními pobočkami po celé ČR - přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených - možnost seberealizace a uplatnění nápadů a nových řešení - velmi zajímavé mzdového ohodnocení - možnost velmi zajímavého a výrazného osobního a profesního rozvoje - práci v moderní kanceláři Požadujeme - středoškolské vzdělání - aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy - samostatnost, odpovědnost, spolehlivost - vlastní nápady, jak práci dělat lépe - nástup dle Vašich časových možností, lze začít, dle dohody, i IHNED nformace o náboru Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na e-mail linda.brostikova@seznam.cz. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás. V případě, že budete vybráni do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat.

Linda Brostíková

17.9.2020 | 28675

0,-

Referent/ka obchodního oddělení, praxe není nutná !!

Barista/ka

Přijmeme baristu/ku na hlavní pracovní poměr do nově otevřeného Coffee To Go, která se nachází ve vestibulu metra Budějovická. Nabízíme: dobré platové ohodnocení 25.000,-Kč stabilní pracovní pozici Požadujeme: příjemné vystupování samostatnost zodpovědnost výpis z trestního rejstříku praxe v oboru

16.9.2020 | 28657

0,-

Barista/ka

Hledám dopravce

Jsme malá rodinná firma, která mezi sebe přijme kvalitního dopravce, který vlastní plachtové vozidla na 8,nebo 10 europalet. Nabízíme jistotu stálého zaměstnání, zakázky převážně DE a okolní státy, garantované minimum 10,-Kč za kilometr. Započítáváme celkové km včetně přejezdovych s minimální garanci 3500km/týdně, v případě menšího nájezdu, doplácíme rozdíl. Týdenní fakturace, splatnost 30-60 dní, nebo možnost SCONTA. Hledáme pouze a maximálně 1-2 auta. V případě zájmu nás kontaktujte na autodopravapaulfranzova@seznam.cz

9.9.2020 | 28533

0,-

Hledám dopravce

Sháníme stavební dělníky

Dobrý den, Pro stavební projekt v Psárech, Praha západ, hledám okamžite tyto profese: - Stavební dělník - Ridič nákladního vozu - Řidič nakladače JCB - Stavební technik – dozor Nabídky posílejte na email: vaclav@automotobike.eu, info na tel: 732311671.

Václav Ducháček

7.9.2020 | 28485

0,-

Sháníme stavební dělníky

Hledám zakázky

Hledáme zakázky Dobrý den, nabízíme vám ruční výkopové práce, zednické práce, i práce s vlastní technikou. Z našeho sortimentu prací vám nabízime: pokládka zámkové dlažby, vyzdíváni, fasády, štukování, omítání, (ručně i strojně), demoliční práce, kompletní sundání střech a střešních krytin i krovů (dle domluvy). Také nabízíme vyklízeni domů i sklepů s kompletním odvozem všech odpadů. O Případné objednávky mne kontaktujte na emailové adrese ballazstav@Seznam.cz O telefoní čislo žadejte v sz Všem děkuji za případné objednávky. Jméno: Jan Telefon: 702964931 E-mail: Ballazstav@seznam.cz Cena: 12345

4.9.2020 | 28463

0,-

Hledám zakázky