Inzerát: administrátor grantů

Náplň: sledování a vyhledávání relevantních grantových výzev; administrativní a koordinační podpora pro řešitele projektů při přípravě projektu a během jeho řešení ; průběžný monitoring plnění projektů včetně čerpání rozpočtů; komunikace s poskytovateli dotací a dalšími finančními a kontrolními institucemi; úzká součinnost s dalšími zaměstnanci organizace v oblastech souvisejících s projektovým řízením Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy; Požadujeme: komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem (němčina, ruština či ukrajinština výhodou); dobrá počítačová gramotnost na uživatelské úrovni; praxe na obdobné pozici výhodou (zejména v oblasti administrace projektů GA ČR, TA ČR, MK ČR či operačních programů); dobrý písemný projev a komunikační dovednosti ; preciznost, systematičnost, samostatnost; Nabízíme: platová třída 11, osobní ohodnocení po zkušební době; 5 týdnů dovolené; 5 sickdays; stravenková karta Volejte: 221 008 538 od 7 - 14 hod.

7.6.2021 | 33012

0,-

  • email: tatana.zabrodska@ustrcr.cz

administrátor grantů