Inzerát: Hledáme týmové spolupracovníky

  • Hlavní město Praha

Pracovní náplň: Zajímavý a efektivní způsob práce v perspektivním oboru. Osobní a ziskový růst, časová a finanční svoboda. Ideální přivýdělek při studiu, při zaměstnání, při mateřské nebo i nová kariéra či změna pro ty, kteří by si rádi na sebe něco rozjeli, aniž by to ohrozilo jejich stávající příjem. Požadavky Plnoletost 18 let a více. Zájem o nezávislou a samostatnou činnost s volnou pracovní dobou. Pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost. Nejsou nutné předešlé zkušenost, zaškolení máme zajištěno. Požadujeme na přivýdělek 3 hodiny času denně. Na hlavní činnost 6-8 hodin času denně. Práci lze vykonávat z domu s kompletně připraveným podpůrným systémem na uživatelské úrovni. Nabízíme Atraktivní obor i ohodnocení s možností výběru rozsahu činnost. Vhodné pro ty, kteří hledají stálé a perspektivní uplatnění ať už na hlavní činnost či přivýdělek s volnou pracovní dobou. Přivýdělek 3-4 hodiny denně se ziskem cca 10 - 15 000 Kč měsíčně. Hlavní činnost 6-8 hodin denně se pohybuje cca od 25 000 Kč měsíčně. Máte zájem o tuto práci?

Jméno: Barbora Zelená

10.9.2014 | 16824

0,-

  • telefon: 604832132

Hledáme týmové spolupracovníky