Inzerce práce na hlavní pracovní poměr - HPP

V okrese Hodonín a kategorii Práce - nabídky, poptávky/Hlavní pracovní poměr - HPP jsou 3 inzeráty.

Uklízeč / uklízečka (pro OZP) - Kyjov

Společnost OPTIMIA přijme do svého pracovního týmu nového kolegu/ kolegyni. - pozice je vhodná pro OZP (invalidní důchodce) - místo výkonu práce: Kyjov, Masarykovo náměstí - zkrácený úvazek 10 hodin týdně - mzda 130 Kč za hodinu - pracovní doba: PO, ST po 16:30h., ÚT, ČT, PÁ po 15:30h. - nástup ihned, nebo dohodou - smlouva na HPP Pracovní náplň: - úklid kanceláří a společných prostor - mytí podlah - vynášení odpadků - utírání prachu Co Vám můžeme nabídnout: - náborový příspěvek ve výši 5000 Kč - příspěvek za doporučení vhodného kandidáta ve výši 3000 Kč - perspektivu dlouhodobého a stálého zaměstnání - práci v prostředí české společnosti - férovou firemní kulturu - vstřícné jednání - práci na hlavní pracovní poměr Požadujeme: - spolehlivost - dochvilnost - zodpovědnost - praxe výhodou Volejte v pracovní dny od 8 do 14 hodin na telefonní číslo: 736 646 532, nebo pište na e-mail: nabor@optimia.cz

29.8.2024 | 38856

130,-

Mobilní uklízeč Kyjov, Strážnice, Moravský Písek

Popis pracovní pozice: Místo je vhodné pro OZP víkendový úklid vlakových stanic ranní směny 10 hodin /týdně Co vám nabízíme smlouvu na HPP 5.000 Kč +osobní ohodnocení 2.500 Kč dlouhodobou spolupráci Požadujeme: spolehlivost flexibilitu dochvilnost NECHODIT PROSÍM NA PRACOVIŠTĚ První kontakt telefonem 736 646 532 nebo emailem nabor@optimia.cz

Optimia | 10.4.2024 | 38265

5 000,-

Uklízeč, uklízečka (pro OZP) - Kyjov

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici, vhodné i pro OZP s ID na zkrácený úvazek v obci Kyjov na dvacet hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení 100-130,- Kč/hod, s nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o úklid kancelářských prostor, sociálního zařízení, práce bude probíhat v odpoledních hodinách 3xtýdně. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz , NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 20.5.2022 | 36037

0,-