Inzerce práce na hlavní pracovní poměr - HPP

V okrese Vsetín a kategorii Práce - nabídky, poptávky/Hlavní pracovní poměr - HPP jsou 2 inzeráty.

Úklid ŽST Horní Lideč 10hodin/týdně

Popis pracovní pozice: Místo je určeno pro OZP úklid venkovních prostor : zametení nástupiště , a přístupových cest, výměna košů, vnitřní prostory : úklid WC , čekárny a dopravní kanceláře Směny ranní 8-10 plat 4725,- Požadujeme: Co od vás očekáváme spolehlivost flexibilitu dochvilnost NECHODIT PROSÍM NA PRACOVIŠTĚ První kontakt telefonem 736 646 532 nebo emailem nabor@optimia.cz

Optimia | 11.4.2024 | 38275

4 725,-

Fajn práce ve výrobě. Mzda až 24 500 Kč!

Co Vám můžeme nabídnout: • Odměnu za pracovní spolehlivost 500,- /měsíc • Cafeterie ve výši 2.000,- /rok • Práce vhodná jak pro muže, tak ženy • Příspěvek na údržbu pracovního oblečení ve výši 100,- /měsíc • Příspěvek na stravování ve vlastní jídelně ve výši 55% • Motivační mzdové ohodnocení • Roční bonusový program • Příspěvek na penzijní připojištění • Masáže na pracovišti Co Vás na pozici čeká: • Manipulace se zbožím • Balení výrobků • Příprava komponentů, kompletace • Kontrola výrobků Co od Vás požadujeme: • Manuální zručnost • Pracovitost • Dochvilnost

Eva Žilavá | 11.10.2021 | 34224

0,-