Inzerát: POŘADATELSKÁ ČINNOST M/Ž- VELKÁ PARDUBICKÁ- 160 Kč/ hod.

  • Pardubický kraj
  • okres Pardubice
  • Pardubice-Staré Město

Náplň práce: • Kontrola oprávněnosti vstupu • Kontrola dodržování pořádku • Pořadatelská činnost Velká Pardubická, Zlatá Přilba (říjen 2024) Požadujeme: • Trestní bezúhonnost • Zdravotní způsobilost • Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou • Fyzická zdatnost • Spolehlivost, samostatnost Nabízíme: • TERMÍNY POHOVORŮ DNE: 24.9.2024 A 25.9. 2024 OD 15:00 - 17:00 HOD. (NA DOSTIHOVÉM ZÁVODIŠTI V PARDUBICÍCH - SRAZ PŘED VJEZDEM DO AREÁLU ZÁVODIŠTĚ OSTRAHY) • Mzda: 160 Kč / hod. • Možnost kariérního růstu • DPP- brigáda • Pro více informací Tel. číslo: 777 315 383, 773 918 600 Skupina PROTECTON Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7 V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat od Po-Pá v čase 7:00 - 15:30 Tel. číslo: 777 315 383, 773 918 600 E-mail: nabor@protecton.cz Více informací o společnosti najdete na našem webu

Jméno: skupina PROTECTON

17.9.2024 | 38969

160,-

  • telefon: 777315383
  • email: nabor@protecton.cz

POŘADATELSKÁ ČINNOST M/Ž- VELKÁ PARDUBICKÁ- 160 Kč/ hod.