- Celá ČR (3463)
- Karlovarský kraj (29)
- Středočeský kraj (209)
- Jihočeský kraj (96)
- Jihomoravský kraj (306)
- Královéhradecký kraj (92)
- Pardubický kraj (112)
- Moravskoslezský kraj (215)
- Liberecký kraj (46)
- Olomoucký kraj (165)
- Kraj Vysočina (81)
- Ústecký kraj (118)
- Zlínský kraj (102)
- Plzeňský kraj (166)
- Hlavní město Praha (576)
Inzerce práce - pracovní nabídky a poptávky
Neuveriteľné zárobky na internete
Zaujíma vás ako pracovať cez internet? Získajte extra zárobok z aktivít na počítači Aj my sme pred časom hľadali nejakú príležitosť, ako zarábať viac peňazí, mať viac voľného času a lepší životný štýl. Vďaka tomuto systému sme sa postupne naučili, ako pracovať z domu, mať viac voľna pre seba a rodinu. Spolupracujte s medzinárodnou spoločnosťou. Začnite ešte dnes so systémovou podporou on-line.
Stefan Kász | 10.1.2013 | 12113
0,-
Napojova HOSTESKA - Italie
Nabidka moznosti prace HOSTESKA ( napojova ) v krasnem prostredi stredni Italie. Prace v hezkych podnicich a prijemne ubytovani v apartmanech - ZDARMA. !! Neustale ceske zastoupeni v miste pobytu!! Minimalni delka pobytu: 14 dni ( 6 pracovnich dni v tydnu ) Gaze: 50 Eur / den + provize 6 pracovnich dni v tydnu !! Prace s veskerymi doklady a povolenim !! Informace na mailem na italie.prace@gmail.com , nebo na tel +420 732 792 228 (sms non-stop )
Itálie Práce | 10.1.2013 | 12109
0,-
Hledáme Kadeřnici / ka, manikérku
Kadeřnický a kosmetický salon na Praze 2, u stanice metra J.z Poděbrad s 20-ti letou tradicí hledá manikérku, kadeřnici/ka se SMYSLEM PRO HUMOR!! Výborný kolektiv. Převážná část našich pracovníku pracuje v salonu déle než 10 let. Salon se nachází na frekventovaném místě s širokou nabídkou služeb, což zaručuje pro každého nového pracovníka, který má rád svoji práci, jistotu nových klientů. 20% sleva na nájemném po dobu 5 měsíců pro každého nového pracovníka. Pouze na ŽL, malá klientela podmínkou.
Vladimíra Stýblová | 10.1.2013 | 12107
0,-
Přijmu finanční poradce na ŽL
Přijmu finanční poradce na ŽL. Požaduji :práce na PC,vlastní kancelář,umění komunikace,pracovní nasazení Nabízím: odborné zaškolení,pravidelný přísun klientů,vlastní www, doména,pravidelné školení a vedení zkušeným manažerem. Motivační provizní systém,okamžitá výplata provizí,karierní růst. Do regionu : Třebíč,Jihlava,Pelhřimov,Havlíčkův Brod,Chrudim,Pardubice, Svitavy,Ustí nad Orl.,Kutná Hora,Jičín,Rychnov nad K., Trutnov,Kolín,Mladá Boleslav,Nymburk,Tábor,Jindřichův Hradec,Strakonice.
Antonín Pištěk | 8.1.2013 | 12096
1,-
Hledáme domácí pracovníky!
České vydavatelství hledá domácí pracovníky pro administrativně - manuální práce. Jedná se o třídění korespondence, kompletaci poštovních zásilek, adresování doporučených zásilek, balení propagačních materiálů, kompletní administrativní práce ohledně internetové a tiskové prezentace atd. Nabízený výdělek je ve výši 10.000 Kč měsíčně plus prémie. Jedná se o samostatně výdělečnou činnost, smlouva na dobu neurčitou. Podmínkou je dosažená plnoletost zájemce a vlastnictví bankovního účtu. Požadujeme plnou samostatnost a flexibilitu, více naleznete na webu nebo se informujte e-mailem.
Pavel Malý | 7.1.2013 | 12079
0,-
Přivýdělek z domova přes PC s Českou firmou
Ideální přivýdělek pro každého. Opravdu funguje, žádný podvod. Bez vstupních a provozních nákladů. vrla@seznam.cz
paní Ladislava | 7.1.2013 | 12077
12 000,-
BRIGÁDA - Live chat
Hledáme modelky pro internetový modeling. Vyplácíme v hotovosti každé dva týdny. Vhodné i jako práce z domova. Termín castingu si můžeš domluvit na tel. 728 077 441 nebo na casting-praha@eurolive.cz
Eurolive Praha | 7.1.2013 | 12068
0,-
Grafický designer Praha, Ostrava - na dobu neurčitou
Máš kreativní myšlení a talent pro grafiku? Jsi zodpovědný, schopný a učenlivý? Přidej se do našeho týmu v Praze nebo Ostravě. V případě zájmu nás kontaktuj emailem s předmětem GRAFIK. Svůj životopis a reference spolu s kontakty pošli na e-mail.Náplň práce:Web design, logo/brand design, návrhy propagačních a marketingových materiálů, tvůrčí práce.Požadujeme,nabízíme:Požadavky: Nadšení a chuť něco dokázat. Neklademe nároky na vzdělání, důležité je to, co umíš. Zkušenosti s grafickými prostředími balíčku Adobe, PS, AI, ID. Zkušenosti s prostředím Flash výhodou. Přehled v designerských trendech a webových technologiích. Smysl pro práci v týmu. Kreativní myšlení a grafické cítění. Aktivní přístup k sebevzdělávání a sebereflexe. Zodpovedný přístup k zadaným projektům. Reference a praxe v oboru. Nabízíme: Možnost pracovat a podílet se na zajímavých projektech. Tým profesionálů. Přísun informací a zkušeností. Mladý kolektiv, neformální prostředí. Zaměstnanecké výhody: notebook, firemní telefon, teambuildingy, školení
PiXOLO s.r.o. | 4.1.2013 | 12058
0,-
Servírka do baru
Přijmeme servírku do Gold baru v Olomouci. Požadujeme praxi. Volejte na tel:773 998 887.
Bohdan Buzek | 4.1.2013 | 12054
0,-
Unikátní příležitost
Buďte u vstupu velké společnosti na náš trh. Přechod manažéra s obchodním týmem-okamžitá odměna. Při účasti na rozvoji firmy je zaručeno velké finanční ohodnocení i růst pracovní pozice. Telefon: 725 166 912, 606 851 430
Martin Bohuška | 4.1.2013 | 12051
0,-